网站标志
商品搜索
您好!欢迎光临卡尔顿织发中心 
点评详情
发布于:2019-10-19 04:57:14  访问:2 次 回复:0 篇
版主管理 | 推荐 | 删除 | 删除并扣分
Cinde IQOS Satisi Var Mi
Çin`de herhangi bir IQOS var mı ? Bu sorun defalarca tekrarlandı: Hayır, Çin’in IQOS’un satışına yasağı yasak, IQOS’un yasadışı satışı, keşif sonrasında tutuklanacak, elektronik sigara bu son haberler yerli IQOS sigara içenlerin dikkatini çekti IQOS davasındaki bu yasadışı satışa bakın ~
Çin`de herhangi bir IQOS var mı?
Çin`de herhangi bir IQOS var mı? IQOS bir tütün ürünüdür ve yurt içi satış yasaktır.
IQOS, yakılmayan elektronik sigara hepsiburada sigara serisine aittir, esigara likit yiyecekleri emmek için yakmak yerine elektronik bileşenler kullanırlar, yine de, geleneksel tütün yaprakları kullanır ve IQOS kartuşlarını yapmak için sıcaklık ve ısıyı kontrol etmek için elektronik ekipmanla desteklenmiş IQOS kartuşlarını yapmak için hammadde olarak tütünleri keserler. Dünya Sağlık Örgütü`ne göre, şu anda tütün ürünlerinin ısıtılmasının geleneksel tütünden daha az zararlı olduğuna dair kanıt yoktur. Örgüt ayrıca, bu tür ısıtılmış tütün ürünleri için pazara kısa süre verildiği takdirde olası etkilerini araştırmanın mümkün olmadığını ve sigarayı bırakmaya yardımcı olabileceği sonucuna varamadığını da belirtti. Aynı zamanda, tütün ürünlerinin çeşitliliği ve sigara içme yöntemleri çeşitlilik gösterse de, bilimsel çalışmalar hiçbir tütün ürününün güvenli ve zararsız olmadığını göstermiştir. Ne tür tütün ürünleri veya bunların nasıl kullanılacağı önemli değil, iqos heets sigaralar insan sağlığına zarar verecektir.
Çin`de herhangi bir IQOS var mı?
Çin IQOS var mı? Zhejiang yasadışı satış IQOS davası
9 Mayıs`ta, Zhejiang Eyaleti, Hangzhou Şehri, Lin`an Bölgesi Halk Savcılığı, yasadışı ticari faaliyetlerden şüphelenilen Yu Moumou ve diğer 10 kişiye karşı kovuşturma yaptı ve toplam tutar 6,7 milyon yuan`dan fazlaydı. Yasaya göre, Mart 2017`den bu yana, Yu Moumou, Lin Moumou ve Wu Moumou dahil 10 kişinin yasa dışı olarak kar ettiği, diğerlerinden tütün tekel lisansı almadan çeşitli çeşitler aldığı doğrulandı. Yanmayan yeni tütün ürünlerinin (\"IQOS tipi duman bombaları\" olarak da bilinir) ısıtılması ve Taobao, Xianyu, WeChat ve Weidian gibi çevrimiçi platformlar aracılığıyla ülke çapındaki alıcılara satılması.
Zhejiang Tütün Kalite Denetimi ve İnceleme İstasyonu tarafından değerlendirilen bu durumda yer alan sigaralar orijinal sigaralardır (tütün yapraklarından yapılan tütün kesilmiş), ancak \"Çin Ulusal Tütün Şirketi tarafından uzmanlaşmış\" bir ürün yoktur. Çin`de herhangi bir IQOS var mı? Bu durumda yer alan sigaralar tütün ürünlerine aittir ve tütünün temel özelliklerini değiştirmemiştir .. Çin Halk Cumhuriyeti Tütün Tekel Kanunu`nun ilgili yasa ve düzenlemelerine göre, ürünler Tütün Tekel İdaresi`nin onayını almadan yasalara göre gözetim kapsamındadır. Üretim ve satış yapılamaz. Davalı Yu Moumou ve diğerleri, en iyi elektronik sigara görünüşe göre tütün tekel ürünlerini ithal etme yeterliliğine sahip değildi ve tütün perakende lisansına sahip değillerdi ve Çin`deki sigaralar gibi tütün tekel ürünlerini kullanma yeterlilikleri yoktu. Yasaya göre, yasadışı sigara iş satışları 50.000 $ tutarında ve \"koşullar ciddidir\" bir parçası olan yasadışı iş suç teşkil eder. Çin`de IQOS var mı? Yu Moumou ve diğerleri tarafından satılan ve satılan IQOS sigaraları, \"Çin Ulusal Tütün Şirketi Tekel\" ibaresi olmadan orijinal sigara olarak tanımlanır ve Çin`de yasadışı olarak satılır ve yasadışı işlem miktarı birkaç milyon yuandır. suç.
Çin`de herhangi bir IQOS var mı?
Çin`de IQOS var mı? Son olarak, makale, herkese IQOS ve IQOS kartuşlarının henüz ithal edilmediğini hatırlatır.Ancak olarak, herhangi bir özel satış şekli yasaktır.Herhangi bir satış şekli yasa dışıdır.Ayrıca yurtdışında resmi yurtdışı alımları seçebilir ve yasalara göre vergi ödeyebilirsiniz. Düzenli alımlarla garanti edilir.
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
我要回复
回复内容
验 证 码
看不清?更换一张
匿名发表